Brochures.nl Begin pagina
loggy.nl Home
Weblog maken
RSS Feed

Abonneren!

Welkom bij Ultrapoule Olympische Spelen 2016
Welkom en regels!
Ultrapoule OS 2016

Deelnemers NL
Alle sporters die gekozen kunnen worden.
Programma 2018
Deelnemers Ultrapoule + teams
Nederlandse sporters en teams

Uitslagen en stand

Stand
Uitslagen Team NL


<< vorige | Hoofdmenu | Volgende >>

Nederlandse sporters en teams


Atletiek

Vrouwen
Dafne Schippers (100 meter, 200 meter)
Tessa van Schagen (200 meter)
Jamile Samuel (200 meter)
Maureen Koster (1500 meter, 5000 meter)
Sifan Hassan (1500 meter, 800 meter)
Jip Vastenburg (10.000 meter)
Susan Kuijken (10.000 meter, 5000 meter)
Nadine Broersen (meerkamp)
Anouk Vetter (meerkamp)
Nadine Visser (meerkamp, 100 meter horden)
Femke Pluim (polsstokhoogspringen)
Melissa Boekelman (kogelstoten)
Andrea Deelstra (marathon)
4×100 meter estafette
4×400 meter estafette

Mannen
Churandy Martina (100 meter, 200 meter)
Solomon Bockarie (100 meter, 200 meter)
Liemarvin Bonevacia (400 meter)
Fabian Florant (hinkstapspringen)
Eelco Sintnicolaas (tienkamp)
Pieter Braun (tienkamp)
Abdi Nageeye (marathon)
4×100 meter estafette


Baanwielrennen

Laurine van Riessen (keirin, sprint)
Elis Ligtlee (keirin, sprint)
Kirsten Wild (omnium)
Tim Veldt (omnium)
Theo Bos (keirin & sprint)
Matthijs Büchli (keirin)
Jeffrey Hoogland (keirin & sprint)

Teamsprint Mannen

Ploegenachtervolging Mannen

Teamsprint Vrouwen

Badminton

Muskens/Piek (damesdubbel)
Arends/Piek (gemengd dubbel)

Beachvolleybal

Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen
Reinder Nummerdor/Christiaan Varenhorst
Marleen van Iersel/Madelein Meppelink
Jantine van der Vlist/Sophie van Gestel

BMX

Niek Kimmann
Twan van Gendt
Jelle van Gorkom
Merle van Benthem
Laura Smulders

Boksen

Peter Müllenberg (tot 81 kilogram)
Nouchka Fontijn (tot 75 kilogram)
Enrico Lacruz (60 kilogram)

Golf

Joost Luiten

Handbal

Vrouwenteam

Handboogschieten

Sjef van den Berg (recurve individueel)
Mitch Dielemans (recurve individueel)
Rick van der Ven (recurve individueel)

Recurve Team

Hockey

Mannenteam

Vrouwenteam

Judo

Dex Elmont (tot 73 kilogram)
Anicka van Emden (tot 63 kilogram)
Noël van ’t End (tot 90 kilogram)
Henk Grol (tot 100 kilogram)
Roy Meyer (boven 100 kilogram)
Jeroen Mooren (tot 60 kilogram)
Kim Polling (tot 70 kilogram)
Tessie Savelkouls (boven 78 kilogram)
Sanne Verhagen ( tot 57 kilogram)
Marhinde Verkerk (tot 78 kilogram)
Frank de Wit (tot 81 kilogram)

Mountainbike

Rudi van Houts
Anne Terpstra

Paardensport

Team dressuur (Diederik van Silfhout, Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Adelinde Cornelissen)
Team eventing (Merel Blom, Tim Lips, Alice Naber-Lozeman, Theo van de Vendel)
Team springen (Jeroen Dubbeldam, Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten, Jur Vrieling)

Roeien

Mannen

Twee zonder (Roel Braas, Mitchel Steenman)
Vier zonder (Harold Langen, Peter van Schie, Vincent van der Want, Govert Viergever)
Lichte vier zonder (Joris Pijs, Tim Heijbrock, Jort van Gennep, Björn van den Ende)
Acht (Dirk Uittenboogaard, Boaz Meylink, Kaj Hendriks, Boudewijn Roell, Olivier Siegelaar, Tone Wieten, Mechiel Versluis, Robert Lücken, Peter Wiersum)

Vrouwen

Dubbelvier (Chantal Achterberg, Nicole Beukers, Inge Janssen, Carline Bouw)
Lichte dubbeltwee (Ilse Paulis, Maaike Head)
Twee zonder (Aletta Jorritsma, Karien Robbers)
Acht (Wianka van Dorp, Claudia Belderbos, Lies Rustenburg, José van Veen, Ellen Hogerwerf, Sophie Souwer, Monica Lanz, Olivia van Rooijen, Ae-Ri Noort)

Schermen

Bas Verwijlen (degen)

Schoonspringen

Uschi Freitag (driemeterplank)

Taekwondo

Reshmie Oogink (tot 73 kilogram)

Tafeltennis

Li Jiao (enkelspel)
Li Jie (enkelspel)
Team vrouwen

Tennis

Kiki Bertens (enkelspel)

Robin Haase (enkelspel)

Haase/Rojer (Dubbelspel)

Bertens/Rojer (Mixed Dubbelspel)

Triatlon

Rachel Klamer

Turnen

Vrouwenploeg 

Individueel (Sanne Wevers, Vera van Pol, Céline van Gerner, Eythora Thorsdottir, Lieke Wevers)

Mannenploeg 

Individueel (Bart Deurloo, Yuri van Gelder, Frank Rijken, Jeffrey Wammes, Epke Zonderland)

Volleybal

Vrouwenploeg

Wielrennen

Tom Dumoulin (tijdrit en wegwedstrijd)
Steven Kruijswijk (wegwedstrijd)
Bauke Mollema (wegwedstrijd)
Wout Poels (tijdrit en wegwedstrijd)

Anna van der Breggen (wegwedstrijd en tijdrit)
Ellen van Dijk (wegwedstrijd en tijdrit)
Annemiek van Vleuten (wegwedstrijd)
Marianne Vos (wegwedstrijd)

Worstelen

Jessica Blaszka (tot 48 kilogram)

Zeilen

Marit Bouwmeester (Laser Radial)
Lilian de Geus (RS:X)
Mandy Mulder/Coen de Koning (Nacra 17)
Pieter-Jan Postma (Finn)
Dorian van Rijsselberghe (RS:X)
Rutger van Schaardenburg (Laser)
Afrodite Zegers-Kyranakou/Anneloes van Veen (470)

Zwemmen

Maarten Brzoskowski (400 meter vrije slag)
Dion Dreesens (200 meter vrije slag)
Femke Heemskerk (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag)
Ranomi Kromowidjojo (50 meter vrije slag, 100 meter vrije slag)
Robin Neumann (200 meter vrije slag)
Sharon van Rouwendaal (400 meter vrije slag, 800 meter vrije slag, 10 kilometer open water)
Marrit Steenbergen (200 meter wisselslag)
Kira Toussaint (100 meter rugslag)
Joeri Verlinden (100 meter vlinderslag)
Sebastiaan Verschuren (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag)
Ferry Weertman (10 kilometer open water)

4x200 meter estafette Mannen

4x100 meter vrije slag estafette Vrouwen

4x200 meter estafette Vrouwen


02 Augustus 2016 Permanente link Google Feed MSN Reporter


Reacties
Naam
(typ de letters en cijfers over)
E-mail
:-) :-d ;-) :-o :-p (h) :-@ :-s :-$ :-( :'( :-| (a) (l) (6) (?) (!) (i) (>) (y)
Outlet NL female 140915 - 030216 468x60


Weblog