Brochures.nl Begin pagina
loggy.nl Home
Weblog maken
RSS Feed

Abonneren!

Welkom bij Ultrapoule Olympische Spelen 2016
Welkom en regels!
Ultrapoule OS 2016

Deelnemers NL
Alle sporters die gekozen kunnen worden.
Programma 2018
Deelnemers Ultrapoule + teams
Nederlandse sporters en teams

Uitslagen en stand

Stand
Uitslagen Team NL


<< vorige | Hoofdmenu | Volgende >>

Programma 2018


Programma OS 2018

Zaterdag 10 februari:
11:00 Shorttrack: 1.500 meter kwalificatie & finale: Knegt (Jan) (ZILVER)
11:00 Shorttrack: 500 meter kwalificatie: Schulting (Aron) (Uitgeschakeld heats)
11:00 Shorttrack: Relay kwalificatie: Vrouwen (Wuls) (Uitgeschakeld halve finale)
12:00 Schaatsen: 3.000 Meter Vrouwen: Wüst (Wuls) (ZILVER) vs De Jong (Aron) (BRONS)

Zondag 11 februari
08:00 Schaatsen: 5.000 Meter Mannen: Blokhuijsen (Thijs) (7e) vs Kramer (GOUD) & De Vries (15e) (Aron)

Maandag 12 februari
13:30 Schaatsen: 1.500 Meter Vrouwen: Wüst (GOUD), Van Beek (4e) (Thijs) vs Leenstra (BRONS) (Wuls)

Dinsdag 13 februari
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Mannen kwalificatie: Knegt (Aron)
11:00 Shorttrack: Relay kwalificatie: Mannen (Jan) (Uitgeschakeld)
12:00 Schaatsen: 1.500 Meter Mannen: Verweij (Thijs) (11e) vs Roest (Wuls) (ZILVER) vs Nuis (Jan) (GOUD)

Woensdag 14 februari
11:00 Schaatsen: 1000 Meter Vrouwen: Leenstra (Wuls) (6e) vs Ter Mors (Aron) (GOUD) vs Wüst (Bart) (9e)

Donderdag 15 februari
12:00 Schaatsen: 10.000 Meter Mannen: Bergsma (Thijs) (ZILVER) vs Kramer (Wuls) (6e)

Vrijdag 16 februari
12:00 Schaatsen: 5.000 Meter Vrouwen: Visser (Thijs) (GOUD) vs Van der Weijden (Aron) (4e)

Zaterdag 17 februari
11:00 Shortrack: 1.000 Meter Mannen finale: Knegt (Aron) (heats)
11:00 Shorttrack: 1500 Meter Vrouwen finale: evt Schulting (Jan) (halve finale) vs Ter Mors (Wuls) (5e)

Zondag 18 februari
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging kwalificatie: Mannen (Bart)

Maandag 19 februari
01:30 Snowboarden: Big Air vrouwen kwalificatie: Maas (Bart) (kwalificatie)
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging kwalificatie: Vrouwen (Wuls)
12:00 Schaatsen: 500 Meter Mannen: Smeekens (Aron) (10e) vs Mulder (7e) & Verbij (9e) (Bart)

Dinsdag 20 februari
11:00 Shorttrack: 500 Meter Mannen kwalificatie: Knegt (Bart)
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Vrouwen kwalificatie: Schulting (Jan)
11:00 Shorttrack: Relay B-finale: Vrouwen (BRONS) (Wuls)

Woensdag 21 februari
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging finale: Mannen (BRONS) (Bart)
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging finale: Vrouwen (ZILVER) (Wuls)

Donderdag 22 februari
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Vrouwen finale: Schulting (GOUD) (Jan) 

Vrijdag 23 februari:
11:00 Schaatsen: 1000 Meter Mannen: Nuis (GOUD) & Verweij (9e) (Thijs) vs Verbij (6e) (Bart)

Zaterdag 24 februari
12:00 Schaatsen: Mass Start Mannen: Verweij (Jan) vs Kramer (Bart)
12:00 Schaatsen: Mass Start Vrouwen: Van der Weijden & Schouten (Jan)

05 Augustus 2016 Permanente link Google Feed MSN Reporter


Reacties
Naam
(typ de letters en cijfers over)
E-mail
:-) :-d ;-) :-o :-p (h) :-@ :-s :-$ :-( :'( :-| (a) (l) (6) (?) (!) (i) (>) (y)
Outlet NL female 140915 - 030216 468x60