Brochures.nl Begin pagina
loggy.nl Home
Weblog maken
RSS Feed

Abonneren!

Welkom bij Ultrapoule Olympische Spelen 2016
Welkom en regels!
Ultrapoule OS 2016

Deelnemers NL
Alle sporters die gekozen kunnen worden.
Programma 2018
Deelnemers Ultrapoule + teams
Nederlandse sporters en teams

Uitslagen en stand

Stand
Uitslagen Team NL


Deelnemers Ultrapoule 2018 + teams


Team T-Ice:
1. Kjeld Nuis, 1.000 Meter (GOUD)
2. Koen Verweij, 1.500 Meter (11e)
3. Koen Verweij, 1.000 Meter (9e)
4. Ireen Wüst, 1.500 Meter (GOUD)
5. Jorrit Bergsma, 10.000 Meter (ZILVER)
6. Esmee Visser, 5.000 Meter (GOUD)
7. Jan Blokhuijsen, 5.000 Meter (7e)
8. Lotte van Beek, 1.500 Meter (4e)

Team Wulla: 
1. Sven Kramer, 10.000 Meter (6e)
2. Vrouwen, Ploegenachtervolging (ZILVER)
3. Marrit Leenstra, 1.500 Meter (BRONS)
4. Ireen Wüst, 3.000 Meter (ZILVER)
5. Vrouwen, Relay (BRONS)
6. Jorien Ter Mors, 1.500 Meter (ST) (5e)
7. Marrit Leenstra, 1.000 Meter (6e)
8. Patrick Roest, 1.500 Meter (ZILVER)

Team Janus:
1. Kjeld Nuis, 1.500 Meter (GOUD)
2. Sjinkie Knegt, 1.500 Meter (ZILVER)
3. Mannen, Relay (halve finale)
4. Irene Schouten, Mass Start (BRONS)
5. Koen Verweij, Mass Start (BRONS)
6. Suzanne Schulting, 1.500 Meter (halve finale)
7. Suzanne Schulting, 1.000 Meter (GOUD)
8. Annouk van der Weijden, Mass Start (14e)

Team Aron:
1. Sven Kramer, 5.000 Meter (GOUD)
2. Antoinette de Jong, 3.000 Meter (BRONS)
3. Sjinkie Knegt, 1.000 Meter (heats)
4. Jan Smeekens, 500 Meter (10e)
5. Jorien Ter Mors, 1.000 Meter (langebaan) (GOUD)
6. Annouk van der Weijden, 5.000 Meter (4e)
7. Bob de Vries, 5.000 Meter (15e)
8. Suzanne Schulting, 500 Meter (heats)

Team Bartje Gootsteen:
1. Mannen, Ploegenachtervolging (BRONS)
2. Ronald Mulder, 500 Meter (7e)
3. Sjinkie Knegt. 500 Meter (heats)
4. Kai Verbij, 1.000 Meter (6e)
5. Kai Verbij, 500 Meter (9e)
6. Sven Kramer, Mass Start (16e)
7. Cheryl Maas, Big Air (kwalificatie)
8. Ireen Wüst, 1.000 Meter (9e)

09:38:23 05 Februari 2018 Permanente link Reacties (0)

Stand


Tussenstand Ultrapoule OS2018
1. Thijs 14 punten (3xg, 1xz, 0xb) (8/8)
2. Jan 12 punten (2xg, 1xz, 2xb) (8/8)
3. Aron 9 punten (2xg, 0xz, 1xb) (8/8)
4. Wuls 8 punten (0xg, 3xz, 2xb) (8/8)
5. Bart 1 punt (0xg, 0xz, 1xb) (8/8)

16:17:05 05 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Programma 2018


Programma OS 2018

Zaterdag 10 februari:
11:00 Shorttrack: 1.500 meter kwalificatie & finale: Knegt (Jan) (ZILVER)
11:00 Shorttrack: 500 meter kwalificatie: Schulting (Aron) (Uitgeschakeld heats)
11:00 Shorttrack: Relay kwalificatie: Vrouwen (Wuls) (Uitgeschakeld halve finale)
12:00 Schaatsen: 3.000 Meter Vrouwen: Wüst (Wuls) (ZILVER) vs De Jong (Aron) (BRONS)

Zondag 11 februari
08:00 Schaatsen: 5.000 Meter Mannen: Blokhuijsen (Thijs) (7e) vs Kramer (GOUD) & De Vries (15e) (Aron)

Maandag 12 februari
13:30 Schaatsen: 1.500 Meter Vrouwen: Wüst (GOUD), Van Beek (4e) (Thijs) vs Leenstra (BRONS) (Wuls)

Dinsdag 13 februari
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Mannen kwalificatie: Knegt (Aron)
11:00 Shorttrack: Relay kwalificatie: Mannen (Jan) (Uitgeschakeld)
12:00 Schaatsen: 1.500 Meter Mannen: Verweij (Thijs) (11e) vs Roest (Wuls) (ZILVER) vs Nuis (Jan) (GOUD)

Woensdag 14 februari
11:00 Schaatsen: 1000 Meter Vrouwen: Leenstra (Wuls) (6e) vs Ter Mors (Aron) (GOUD) vs Wüst (Bart) (9e)

Donderdag 15 februari
12:00 Schaatsen: 10.000 Meter Mannen: Bergsma (Thijs) (ZILVER) vs Kramer (Wuls) (6e)

Vrijdag 16 februari
12:00 Schaatsen: 5.000 Meter Vrouwen: Visser (Thijs) (GOUD) vs Van der Weijden (Aron) (4e)

Zaterdag 17 februari
11:00 Shortrack: 1.000 Meter Mannen finale: Knegt (Aron) (heats)
11:00 Shorttrack: 1500 Meter Vrouwen finale: evt Schulting (Jan) (halve finale) vs Ter Mors (Wuls) (5e)

Zondag 18 februari
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging kwalificatie: Mannen (Bart)

Maandag 19 februari
01:30 Snowboarden: Big Air vrouwen kwalificatie: Maas (Bart) (kwalificatie)
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging kwalificatie: Vrouwen (Wuls)
12:00 Schaatsen: 500 Meter Mannen: Smeekens (Aron) (10e) vs Mulder (7e) & Verbij (9e) (Bart)

Dinsdag 20 februari
11:00 Shorttrack: 500 Meter Mannen kwalificatie: Knegt (Bart)
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Vrouwen kwalificatie: Schulting (Jan)
11:00 Shorttrack: Relay B-finale: Vrouwen (BRONS) (Wuls)

Woensdag 21 februari
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging finale: Mannen (BRONS) (Bart)
12:00 Schaatsen: Ploegenachtervolging finale: Vrouwen (ZILVER) (Wuls)

Donderdag 22 februari
11:00 Shorttrack: 1000 Meter Vrouwen finale: Schulting (GOUD) (Jan) 

Vrijdag 23 februari:
11:00 Schaatsen: 1000 Meter Mannen: Nuis (GOUD) & Verweij (9e) (Thijs) vs Verbij (6e) (Bart)

Zaterdag 24 februari
12:00 Schaatsen: Mass Start Mannen: Verweij (BRONS) (Jan) vs Kramer (16e) (Bart)
12:00 Schaatsen: Mass Start Vrouwen: Van der Weijden (14e) & Schouten (BRONS) (Jan)

12:14:40 05 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Uitslagen Team NL


6 augustus
Wuls: Poels, wegwedstrijd wielrennen (m), Uitgevallen
Jan: Mollema, wegwedstrijd wielrennen (m), 17e
Thijs: 4x100 meter estafette vrouwen, 4e

7 Augustus
Thijs: Van der Breggen, wegwedstrijd wielrennen (v), GOUD, 6 punten
Thijs: Vos, wegwedstrijd wielrennen (v), 9e

10 augustus
Wuls: Van der Breggen, Tijdrit wielrennen (v), BRONS, 3 punten
Wuls: Polling, Judo, Uitgeschakeld 1e ronde
Jan: Dumoulin, Tijdrit Wielrennen (m), ZILVER, 4 punten
Wuls: Cornelissen, Hippische sport, Dressuur, Uitgevallen door stinkpaard
Thijs: Van der Ven, Handboogschieten, Recurve, Uitgeschakeld 1e ronde

11 augustus
Jan: Grol, Judo, Uitgeschakeld 2e ronde
Thijs: Verkerk, Judo, Uitgeschakeld 1e ronde
Jan: Müllenberg, Boksen, Uitgeschakeld Laatste 16
Thijs: Kromowidjojo, Zwemmen, 100m vrije slag, 5e

12 augustus
Wuls: Meyer, Judo, Uitgeschakeld Kwartfinale
Jan: Team Dressuur, Hippische Sport, 4e
Thijs: Gal, Hippische Sport, Dressuur, Uitgeschakeld in Grandprix Special

13 Augustus
Wuls: Acht (m), Roeien, BRONS, 3 punten
Jan: Kromowidjojo, Zwemmen, 50m vrije slag, 6e
Thijs: Schippers. Atletiek, 100m, 5e

14 augustus
Wuls: Van Rijsselberghe, Zeilen, RS:X, GOUD, 6 punten

15 augustus
Wuls: Wevers, Turnen, Balk, GOUD, 6 punten

16 augustus
Jan: Weertman, Zwemmen, 10km open water, GOUD, 6 punten
Thijs: Bouwmeester, Zeilen, Laser Radial, GOUD, 6 punten
Jan: Zonderland, Turnen, Rek, Faceplant
Wuls: Ligtlee, Baanwielrennen, Sprint, 4e
Jan: Hassan, Atletiek, 1500m, 5e

17 augustus
Thijs: Blaszka, Worstelen, uitgeschakeld eerste ronde
Wuls: Team, Hippische Sport, Springen, 7e
Thijs: Schippers, Atletiek, 200m, ZILVER, 4 punten

18 augustus
Wuls: Hockeyheren, 4e

19 augustus
Thijs: Dubbeldam, Hippische Sport, Springen, 8e, 2 honderdsten
Wuls: Kimmann, BMX, 7e
Jan: Hockeydames, ZILVER, 4 punten

20 augustus
Jan: Handbaldames, 4e

21 augustus
Jan: Fontijn, Boksen, ZILVER, 4 punten

22:10:45 02 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Deelnemers Ultrapoule + teams


Thijs van Kruistum
Team T-Ice
1. Dafne Schippers, 200 meter, Atletiek
2. Vrouwen, 100 meter Vrij Estafette, Zwemmen
3. Ranomi Kromowidjojo, 100 meter vrij, Zwemmen
4. Marit Bouwmeester, Laser Radial, Zeilen
5. Jeroen Dubbeldam, Springen, Paardensport
6. Anna van der Breggen, Wegrit, Wielrennen
7. Rick van der Ven, Recurve, Handboogschieten
8. Dafne Schippers, 100 meter, Atletiek
9. Edward Gal, Dressuur, Paardensport
10. Marhinde Verkerk, -78 kg, Judo
11. Jessica Blascka, -48 kg,  Worstelen
12. Marianne Vos, Wegrit, Wielrennen

Willem de Jong
Team Wuls
1. Dorian van Rijsselberghe, RS;X, Zeilen
2. Kim Polling, -70 kg, Judo
3. Niek Kimmann, BMX
4. Mannen, Springen, Paardensport
5. Anna van der Breggen, Tijdrit, Wielrennen
6. Elis Ligtlee, Sprint, Baanwielrennen
7. Mannen, Hockey
8. Mannen, Acht, Roeien
9. Sanne Wevers, Balk, Turnen
10. Adelinde Cornelissen, Dressuur, Paardensport
11. Wout Poels, Wegrit, Wielrennen
12. Roy Meyer, +100 kg, Judo
Jan van Wieren
Team Janus
1. Vrouwen, Hockey
2. Ranomi Kromowidjojo, 50 meter vrij, Zwemmen
3. Nouchka Fontijn, -75 kg, Boksen
4. Tom Dumoulin, Tijdrit, Wielrennen
5. Epke Zonderland, Rekstok, Turnen
6. Henk Grol, -100 kg, Judo
7. Sifan Hassan, 1500 meter, Atletiek
8. Vrouwen, Handbal
9. Ferry Weertman, 10 km Open Water, Zwemmen
10. Peter Mullenberg, -81 kg,  Boksen
11. Team, Dressuur, Paardensport
12. Bauke Mollema, Wegrit, Wielrennen

22:10:03 02 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Ultrapoule OS 2016


Na het EK voetbal en de Tour is er een nieuw sportevenement waar de Ultra's uiteraard niet bij mogen ontbreken. De Olympische Spelen 2016 in Rio staan voor deur, en het is aan de heren om te laten zien dat ze van dit sportfestijn veel weten. Aangezien we ons allemaal richten op de Nederlandse delegatie, moest er een nieuw voorspelformat op tafel komen. Daarom is dit jaar het plan opgevat om dit jaar een draft op te stellen. Dit betekent dat er voorafgaand aan het toernooi door de deelnemers om beurten een Nederlandse sporter/team wordt gekozen, waarvan diegene denkt dat zij kans maakt op een medaille. In een volgorde die door loting wordt bepaald, vindt deze draft via een Whatsappgroep plaats. Per ronde kiest een deelnemer een Nederlandse afgevaardigde, en nadat iedereen een keer geweest is, begint de laatste van de vorige ronde als eerste met kiezen (dus ronde 1: ABCD, ronde 2: DCBA). Dit gaat door tot iedereen een team heeft met 8 sporters/teams. De sporters van Team NL staan verderop op deze site

Enkele regels die van belang zijn: 
De puntentelling: 
Goud = 6 punten
Zilver = 4 punten
Brons = 3 punten

Sommige sporters doen mee op verschillende onderdelen. Maar je mag per keuze maar 1 sporter + 1 onderdeel kiezen. Bijvoorbeeld: Deelnemer A kiest Dafne Schippers - 100 meter, dan mag Deelnemer B Schippers op de 200 meter kiezen. 

22:09:06 02 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Nederlandse sporters en teams


Atletiek

Vrouwen
Dafne Schippers (100 meter, 200 meter)
Tessa van Schagen (200 meter)
Jamile Samuel (200 meter)
Maureen Koster (1500 meter, 5000 meter)
Sifan Hassan (1500 meter, 800 meter)
Jip Vastenburg (10.000 meter)
Susan Kuijken (10.000 meter, 5000 meter)
Nadine Broersen (meerkamp)
Anouk Vetter (meerkamp)
Nadine Visser (meerkamp, 100 meter horden)
Femke Pluim (polsstokhoogspringen)
Melissa Boekelman (kogelstoten)
Andrea Deelstra (marathon)
4×100 meter estafette
4×400 meter estafette

Mannen
Churandy Martina (100 meter, 200 meter)
Solomon Bockarie (100 meter, 200 meter)
Liemarvin Bonevacia (400 meter)
Fabian Florant (hinkstapspringen)
Eelco Sintnicolaas (tienkamp)
Pieter Braun (tienkamp)
Abdi Nageeye (marathon)
4×100 meter estafette


Baanwielrennen

Laurine van Riessen (keirin, sprint)
Elis Ligtlee (keirin, sprint)
Kirsten Wild (omnium)
Tim Veldt (omnium)
Theo Bos (keirin & sprint)
Matthijs Büchli (keirin)
Jeffrey Hoogland (keirin & sprint)

Teamsprint Mannen

Ploegenachtervolging Mannen

Teamsprint Vrouwen

Badminton

Muskens/Piek (damesdubbel)
Arends/Piek (gemengd dubbel)

Beachvolleybal

Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen
Reinder Nummerdor/Christiaan Varenhorst
Marleen van Iersel/Madelein Meppelink
Jantine van der Vlist/Sophie van Gestel

BMX

Niek Kimmann
Twan van Gendt
Jelle van Gorkom
Merle van Benthem
Laura Smulders

Boksen

Peter Müllenberg (tot 81 kilogram)
Nouchka Fontijn (tot 75 kilogram)
Enrico Lacruz (60 kilogram)

Golf

Joost Luiten

Handbal

Vrouwenteam

Handboogschieten

Sjef van den Berg (recurve individueel)
Mitch Dielemans (recurve individueel)
Rick van der Ven (recurve individueel)

Recurve Team

Hockey

Mannenteam

Vrouwenteam

Judo

Dex Elmont (tot 73 kilogram)
Anicka van Emden (tot 63 kilogram)
Noël van ’t End (tot 90 kilogram)
Henk Grol (tot 100 kilogram)
Roy Meyer (boven 100 kilogram)
Jeroen Mooren (tot 60 kilogram)
Kim Polling (tot 70 kilogram)
Tessie Savelkouls (boven 78 kilogram)
Sanne Verhagen ( tot 57 kilogram)
Marhinde Verkerk (tot 78 kilogram)
Frank de Wit (tot 81 kilogram)

Mountainbike

Rudi van Houts
Anne Terpstra

Paardensport

Team dressuur (Diederik van Silfhout, Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Adelinde Cornelissen)
Team eventing (Merel Blom, Tim Lips, Alice Naber-Lozeman, Theo van de Vendel)
Team springen (Jeroen Dubbeldam, Harrie Smolders, Maikel van der Vleuten, Jur Vrieling)

Roeien

Mannen

Twee zonder (Roel Braas, Mitchel Steenman)
Vier zonder (Harold Langen, Peter van Schie, Vincent van der Want, Govert Viergever)
Lichte vier zonder (Joris Pijs, Tim Heijbrock, Jort van Gennep, Björn van den Ende)
Acht (Dirk Uittenboogaard, Boaz Meylink, Kaj Hendriks, Boudewijn Roell, Olivier Siegelaar, Tone Wieten, Mechiel Versluis, Robert Lücken, Peter Wiersum)

Vrouwen

Dubbelvier (Chantal Achterberg, Nicole Beukers, Inge Janssen, Carline Bouw)
Lichte dubbeltwee (Ilse Paulis, Maaike Head)
Twee zonder (Aletta Jorritsma, Karien Robbers)
Acht (Wianka van Dorp, Claudia Belderbos, Lies Rustenburg, José van Veen, Ellen Hogerwerf, Sophie Souwer, Monica Lanz, Olivia van Rooijen, Ae-Ri Noort)

Schermen

Bas Verwijlen (degen)

Schoonspringen

Uschi Freitag (driemeterplank)

Taekwondo

Reshmie Oogink (tot 73 kilogram)

Tafeltennis

Li Jiao (enkelspel)
Li Jie (enkelspel)
Team vrouwen

Tennis

Kiki Bertens (enkelspel)

Robin Haase (enkelspel)

Haase/Rojer (Dubbelspel)

Bertens/Rojer (Mixed Dubbelspel)

Triatlon

Rachel Klamer

Turnen

Vrouwenploeg 

Individueel (Sanne Wevers, Vera van Pol, Céline van Gerner, Eythora Thorsdottir, Lieke Wevers)

Mannenploeg 

Individueel (Bart Deurloo, Yuri van Gelder, Frank Rijken, Jeffrey Wammes, Epke Zonderland)

Volleybal

Vrouwenploeg

Wielrennen

Tom Dumoulin (tijdrit en wegwedstrijd)
Steven Kruijswijk (wegwedstrijd)
Bauke Mollema (wegwedstrijd)
Wout Poels (tijdrit en wegwedstrijd)

Anna van der Breggen (wegwedstrijd en tijdrit)
Ellen van Dijk (wegwedstrijd en tijdrit)
Annemiek van Vleuten (wegwedstrijd)
Marianne Vos (wegwedstrijd)

Worstelen

Jessica Blaszka (tot 48 kilogram)

Zeilen

Marit Bouwmeester (Laser Radial)
Lilian de Geus (RS:X)
Mandy Mulder/Coen de Koning (Nacra 17)
Pieter-Jan Postma (Finn)
Dorian van Rijsselberghe (RS:X)
Rutger van Schaardenburg (Laser)
Afrodite Zegers-Kyranakou/Anneloes van Veen (470)

Zwemmen

Maarten Brzoskowski (400 meter vrije slag)
Dion Dreesens (200 meter vrije slag)
Femke Heemskerk (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag)
Ranomi Kromowidjojo (50 meter vrije slag, 100 meter vrije slag)
Robin Neumann (200 meter vrije slag)
Sharon van Rouwendaal (400 meter vrije slag, 800 meter vrije slag, 10 kilometer open water)
Marrit Steenbergen (200 meter wisselslag)
Kira Toussaint (100 meter rugslag)
Joeri Verlinden (100 meter vlinderslag)
Sebastiaan Verschuren (100 meter vrije slag, 200 meter vrije slag)
Ferry Weertman (10 kilometer open water)

4x200 meter estafette Mannen

4x100 meter vrije slag estafette Vrouwen

4x200 meter estafette Vrouwen


20:53:04 02 Augustus 2016 Permanente link Reacties (0)

Outlet NL female 140915 - 030216 468x60


Weblog